Киевстар логотип (096) 606-43-51  Vodafone логотип(099) 37-28-288 Lifecell логотип(073) 056-35-77

Отзыв от участников кружка пешеходного туризма

Ахтырского районного ЦДЮТ

 

Гурток пішохідного туризму Охтирського районного ЦДЮТ при Бугруватській ЗОШ І-ІІІ ступенів працює на постійній основі з 2007 року. За пройдений період згуртовано стабільний дитячий колектив, створено досить пристойну матеріальну базу. Гуртківці залюбки беруть участь у туристських зльотах, районних змаганнях з техніки пішохідного туризму, показуючи, як правило, непогані результати. Практикуємо відпочинок у пересувному наметовому таборі, здійснюємо одноденні та багатоденні походи, тренувальні збори, екскурсії.

Про те,  що у м. Харкові є вірьовочний парк, довідався випадково з розмови  зі студентом-заочником. Діти з задоволенням відгукнулися на мою пропозицію, щодо організації екскурсійної поїздки. Бажаючих було стільки, що S – парк ми відвідали двічі – 26 жовтня та 14 листопада. Діти отримали колосальне задоволення. Своїми враженнями вони діляться у власних дописах (наводжу, практично, без редагування).

 

  • Аліна Дубинська, 8 клас, ІІІ розряд зі спортивного туризму.

–          Коли я почула новину про поїздку, то подумала: «Що там цікавого та особливого?» Але все таки поїхала. І не дарма. Я була настільки здивована, що не можна передати словами. Це можна відчути тільки на собі. Одним словом – екстрим , драйв. Дуже прикро, що в нашому райцентрі відсутній такий парк.

 

  • Руслан Бугай, 7 клас, учасник та призер районних змагань з техніки пішохідного туризму.

–          На вихідних я з друзями їздив в S – парк у Харкові. Пройшов усі 3 рівні. Перший і другий рівні далися мені досить легко. Складним виявився третій рівень. Був момент, що я засумнівався, чи дійду до кінця. Та в кінці мене чекало найприємніше – похилий спуск на ролику. На гальмував спеціально, вскочив у сітку на всіх парах. Тепер тільки й розмов про нашу поїздку.

 

  • Артур Васін, 7 клас, Турист-початківець.


–          Коли я побував у вірьовочному парку, то мені сподобалося все. На третій рівень мене не пустив Володимир Сергійович, бо я малий зростом. Так я вісім разів пройшов перший рівень, і три рази – другий. Особливо сподобався спуск на ролику. Стріляв з арбалета. Спочатку не виходило, але з часом став влучати гарно. Коли приміряв костюм «сумо», то втопився в ньому, а так хотілося поборотися з хлопцями. То я їм допомагав – кого підтримаю, а кого штурну. Було смішно. Сподобалися білочки – ми їх приманювали печивом і горішками. Мені ще б хотілося побувати у вірьовочному парку.

 

  • Бажання дітей – то святе. Тож на весняних канікулах знову плануємо поїздку до м. Харкова. Сподіваємося на довготривалу і плідну співпрацю.

 

З повагою В. Гаранжа, керівник гуртка.

Share →