Киевстар логотип (096) 606-43-51  Vodafone логотип(099) 37-28-288 Lifecell логотип(073) 056-35-77

[note color=”#9de21d”]Розыгрыш состоялся. Обсуждение, отзывы и вопросы внизу.[/note]

Выиграй iPhone 4 в Харькове

20.05.2012 в 18:00 в Веревочном парке будет проводится розыгрыш призов!

Распечатайте нижеприведенный купон и посетите S-Park, поставьте отметку у инструктора о посещении, и вы автоматически участвуете в розыгрыше! Каждое второе посещение гарантирует возможность выиграть один из призов:

 1.  ГЛАВНЫЙ ПРИЗ – iPhone 4 стоимостью 5400 грн.
 2. Абонемент в Веревочный S-Park для всей семьи стоимостью 1000 грн.
 3. Mp3 плейер Ergo Zen universal стоимостью 400 грн.
[box title=”Правила” color=”#FFCC00″]
 • В розыгрыше принимают участие владельцы купонов на  4-е посещение бесплатно в S-Park. Его можно получить:
 • зарегистрируйтесь и распечатайте нижеприведенный макет купона
 • получите и распечатайте подарочный комплект
 • получите купон при посещении Веревочного парка у инструктора
 • Участвовать в розыгрыше имеют право купоны только с правильно заполненнными корешками (заполненный номер купона, имя, e-mail и номер телефона). Если вы знаете, что ваш корешок был заполнен не правильно, придите в S-Park и попросите у инструктора исправить ошибки. Или распечатайте новый купон и перенесите все посещения из старого купона в новый в присутствии инструктора.
 • В розыгрыше iPhone 4 и абонемента участвуют посетители имеющие 2 посещения до 18.05.2012 в купоне на 4-е посещение бесплатно в S-Park .
 • В розыгрыше  mp3 плейера  участвуют все, кто имеет хоть одно посещение до 18.05.2012 в купоне на  4-е посещение бесплатно в S-Park .
 • Работники и родственники работников S-Park не могут принимать участие в розыгрыше
[/box]
[spoiler title=”Юридичні правила акції” open=”0″ style=”1″]

Стаття 1. З метою рекламування (популяризації) окремих послуг, Вірьовочний парк «S-Park», далі – Організатор, проводить на території України акції серед клієнтів компанії із визначенням у них переможців на безоплатній основі з видачею у майновій формі  Спеціального призу – мобільного телефону iPhone 4. Також Організатор залишає за собою право в рамках проведення акції програми лояльності серед клієнтів компанії Вірьовочний парк «S-Park», протягом всього періоду проведення акції, проводити додаткові акції під різними назвами, в яких будуть визначені отримувачі призів та/або подарунків (зазначений у ст. 5 даних правил), серед клієнтів компанії Вірьовочний парк «S-Park» при чому розмір, вид та вартість призу та/або подарунку Вірьовочний парк «S-Park» залишає на свій власний розсуд.

 

Акція програми лояльності триває до 20.05.2012 року із застосуванням до акції різних назв, надалі в тексті – «Акція». Акція не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, грою.

 

Стаття 2. В акції можуть брати участь  повнолітні особи, які є відвідувачами вірьовочного парку «S-Park» за винятком працівників і представників Організатора, а також інших фізичних осіб, котрі беруть безпосередню участь у підготовці та проведенні акції та членів їх родин. Участь у акції неповнолітніх, обмежено дієздатних, недієздатних осіб здійснюється через їх законних представників у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Стаття 3. Маючи бажання подякувати за попередню співпрацю нашим клієнтам, а також бажаючи заохотити до співпраці майбутніх клієнтів, Організатор проводить дану акцію на умовах, які описані нижче.

3.1              В Акції беруть участь власники купонів «На 4-е відвідування безкоштовно в S-Park».

3.2.            До участі в Акції допускаються власники купонів тільки із правильно заповненими корінцями (заповнений номер купона, ім’я власника, e-mail власника і номер телефону власника). Якщо ви знаєте, що ваш корінець був заповнений з помилками або неповними даними, прийдіть за адресою Організатора і вкажіть на помилки інструктору, інструктор зобов’язаний виправити помилки. Або роздрукуйте новий купон і перенесіть всі відвідування зі старого купону в новий у присутності інструктора Вірьовочного парку S-Park.

3.3.            В Акції не беруть участь відвідувачі Вірьовочного парку S-Park які не заповнили і не отримали купон «На 4-е відвідування безкоштовно в S-Park».

3.4.            Для участі в акції організатора визначено граничний строк приймання до учасників акції: до 18.05.2012.

3.5.            Визначення переможців акції проводиться 20.05.2012 в 18:00 годині за київським часом.

 

 

Акції проводяться в офісі компанії, або поза його межами, на розсуд Організатора.

Організатор залишає за собою право змінювати правила акції, переносити час проведення розіграшу або скасувати акцію.

 

Стаття 4. Призовий фонд:

 

1-й Великий приз – мобільний телефон  iPhone 4 вартістю 5400,00 (п’ять тисяч чотириста) гривень розігрується серед відвідувачів що мають відвідування до 18.05.2012 у купоні «На 4-е відвідування безкоштовно в S-Park».

 

2-й Великий приз – “Platinum family card” абонемент для родини на відвідування парку розваг Вірьовочний парк «S-Park» вартістю 1000 (тисяча) гривень розігрується серед відвідувачів що мають відвідування до 18.05.2012 у купоні «На 4-е відвідування безкоштовно в S-Park».

 

3-й Спеціальний приз – mp3 програвач Ergo Zen universal вартістю 400 (чотириста) гривень гривень розігрується серед відвідувачів що мають мінімум 1 відвідування до18 .05.2012 у купоні «На 4-е відвідування безкоштовно в S-Park».

 

 

Стаття 5. Згідно ст. 642 Цивільного кодексу України, якщо учасник надає відповідь на отриману пропозицію, він підтверджує, що погоджується з усіма умовами участі в акції, які наведені в даних правилах. Не існує жодного зобов’язання бути учасником акції.

Учасник має право:

1.   Брати участь в акції в порядку, визначеному цими Правилами.

2.   Отримати приз (та/або подарунок) у разі визнання переможцем і повного виконання умов та дотримання Правил.

Організатор зобов’язаний:

1.   Провести акцію в порядку, визначеному Правилами. Участь в акції автоматично означає, що Учасник ознайомлений з Правилами.

 

Стаття 6. Беручи участь в акції, Учасник тим самим свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю згоден з даними Правилами, що зобов’язується їх дотримуватися, дає свою згоду на передачу його персональних даних до бази даних клієнтів Вірьовочний парк «S-Park» для подальшої обробки та використання та збереження персональних даних, самостійно або з залученням третіх осіб, з ціллю інформувати клієнта письмово або вербально без додаткового (попереднього) звернення про проведення акцій та інших рекламних пропозицій від Вірьовочний парк «S-Park» та партнерів. Відмову від використання персональних даних у базі даних клієнтів Вірьовочний парк «S-Park»  клієнт зобов’язуєтьсь надати письмово на адресу м. Харків, вул. Плеханівська, 134 , або зателефонувавши за номером 099-37-28-288, згідно закону України «Про захист персональних даних». У разі відкликання згоди на використання персональних даних, Учасник не допускається до подальшої участі в акціях.

 

Стаття 7. Права Учасника як суб’єкта персональних даних та Організатора як користувача персональними даними Учасника.

Учасник має право:

1.  Отримати відомості про Організатора як розпорядника його персональних даних та вимагати від Організатора уточнення своїх персональних даних або видалення з клієнтської бази.

2.   Приймати передбачені законом заходи щодо захисту своїх прав.

Організатор для задоволення потреб Учасника має право:

Використовувати, зберігати та передавати в рамках комерційної діяльності компанії Організатора, персональні дані, що надійшли від Учасника, комерційним партнерам для задоволення потреб Учасника.

Організатор залишає за собою право змінювати умови проведення акції, часу дії, проведення та відміни акції.

 

Стаття 8. Отримання призу дорівнює згоді з боку переможця акції на використання без оплати його імені, прізвища, адреси, які можуть бути змінені, фотографій, голосу, написаного письмового тексту, з рекламною метою в медіа (пресі, радіо та телебаченні) та акційно-рекламних кампаніях. У випадку відмови, приз залишається у власності Організатора, який має право розпоряджатися ним на власний розсуд, згідно ст.615 Цивільного кодексу України.

 

Стаття 9. Переможці акції, визначені під час проведення акції, будуть проінформовані про результат акції безпосередньо після розіграшу, та зобов’язані бути присутніми на розіграші, у противному випадку переможець визначається далі. Приз передається переможцю одразу після проведення розіграшу.

Для отримання призу переможець зобов’язаний:

1.  Надати всі дані, необхідні для вручення призу, а саме: ідентифікаційний номер, паспорт, купон  «На 4-е відвідування безкоштовно в S-Park» з виграшним номером.

2. Особисто з’явитися на розіграш у Вірьовочний парк «S-Park», для підписання усіх відповідних документів для передачі призу, а саме: договору дарування, контракту на безоплатне використання його імені, прізвища, адреси, які можуть бути змінені, фотографій, голосу, написаного письмового тексту, з рекламною метою в медіа (пресі, радіо та телебаченні) та акційно-рекламних кампаніях.

 

Стаття 10. Контроль над чесністю проведення акції проводить спеціальна комісія, до складу якої входять не менше трьох осіб: Голова комісії з розіграшу призів, незалежний експерт та клієнти компанії Організатора. Рішення комісії остаточні та не підлягають оскарженню чи відміні.

 

Стаття 11. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини, Організатор має право анулювати дану акцію без надання будь-яких відшкодувань для учасників. Організатор не може бути притягнутий до відповідальності за технічні проблеми пошти, інформаційних серверів, а також аудіо-, телепристроїв, комп’ютерів учасників, телекомунікаційної мережі та інших фізичних і логістичних чинників, які в будь-який спосіб впливають на проведення акції. Організатор не несе відповідальності з цього приводу.

Стаття 12. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акцій протягом всього строку проведення Акцій. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акцій можливі у випадку їх затвердження Організатором Акцій та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акцій. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.

 

Суперечки, що виникають між Вірьовочним парком «S-Park» та клієнтами, вирішуються в суді.

[/spoiler]

Розыгрыш будет проводится 20.05(20 мая|воскресенье) в 18:00 Веревочном S-Parke.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

;